3 דברים שחובה שיהיה בכל חצר

צילום PEXELS

חצר הבית היא חלקת הטבע הפרטית שלכם. העיצוב, הנוחות והמתקנים שיונחו בה ישפיעו רבות על הנאתכם ממנה. ישנם 3 דברים שחובה שיהיו בכל חצר, וזאת בשביל ליצור חצר שאתם, משפחתכם וחבריכם לא תרצו לעזוב לעולם.

פריט ראשון: מנגל ביתי

מנגל ביתי הוא אחד הדברים שחובה שיהיה בכל חצר. מבין הסוגים הרבים שקיימים בשוק, מנגל גז הוא המוצר האידיאלי. אין חוויה יותר מחברת ומשמחת מלהזמין חברים ומשפחה לביתך, ולעשות ברביקיו. קניית בשר איכותי, הכנת סלטים, צ'יפס ושתיית מספר משקאות אלכוהוליים, היא הדרך הישראלית לחגוג ולבלות עם כל המשפחה.

בישול על גריל גז הוא דרך נהדרת להכין בשר טעים מבלי להדליק אש. השימוש בגריל גז הוא פשוט, הוא מתחמם במהירות ודורש רק מעט ניקיון בכדי לתחזקו.

ניתן לבשל על גריל גז באמצעות אש ישירה ובאמצעות אש עקיפה. במצב של אש ישירה, האש נמצאת ממש מתחת לאוכל וצולה אותו. בבישול על ידי אש עקיפה האוכל מתבשל באמצעות עישון. אופן הבישול משפיע על המרקם והטעם של הבשר. בישראל נפוץ בעיקר השימוש בצלייה ובאש ישירה, אך בכל מקרה, שימוש בגריל גז יאפשר לכם להנות משני העולמות.

פריט שני: ערסל גדול

ערסל איכותי וגדול הוא אחד המוצרים שיכול לשפר משמעותית את חווייתכם מהחצר. תתארו לכם, שלאחר שבוע עבודה ארוך וקשה, אתם יוצאים בשישי בצהריים עם כוס קפה וספר טוב לחצר, מתיישבים על הערסל, וזוכים להנות ולהירגע.

התנדנדות על הערסל היא מרגיעה וכיפית (במיוחד אם רוכשים ערסל גדול). ישנם ערסלים המסוגלים לשאת יותר מ- 100 קילו וניתן לשבת עליהם שני אנשים באותו הזמן. מה שעשוי להפוך את שישי בצהריים לבילוי זוגי על הערסל.

עלותם של הערסלים יכולה להגיע מכ- 200 שקלים ועד ערסלים איכותיים שעלותן יכול להגיע ל- 2000 שקלים. חשוב לקנות ערסל איכותי מחברה מוכרת. אתם צריכים מוצר שיחזיק לטווח הארוך, ושחס וחלילה, לא תמצאו את עצמכם שכובים על הרצפה באמצע הבילוי על הערסל.

פריט שלישי: פטריית חימום

החורפים בישראל עלולים להיות קרים מאוד. מתסכל מאוד לארח חברים מעשנים באמצע החורף, בו אתה נאלץ לשבת איתם בחוץ בזמן שהם מעשנים – ואתה קופא מקור. לכן, פטריית חימום בחצר היא אחד המוצרים היעילים ביותר שניתן לרכוש. ניתן למקם אותה ליד השולחן ישיבה בחצר, וכך, כולם נהנים מהחום, והישיבה בחוץ גם בתקופת החורף הופכת לנסבלת ואפילו מהנה.

כיום ישנן פטריות חימום הפועלות על ידי גז ופטריות חימום הפועלות באמצעות חשמל. בנוסף, ישנם סוגים וגדלים רבים של פטריות חימום. לכן, חשוב להתאים את גודל פטריית החימום אל גודל האזור שרוצים לחמם, ולהתאים את סוג פטריית החימום לצרכים שלכם.

מעוניינים לאבזר את החצר? חייגו כעת:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
שיעור 10

הכותרת ממרכזת את השיר, יוצרת ציפיות. לא מבינים בדיוק לפי הכותרת איך זה מתקשר, למה אני במרכז, מה המשמעות של אני במרכז אבל השיר מסביר.

קרא עוד »
מורה פרטי לאנגלית בקדימה

בין כלל המקצועות שאנו למדים בבית הספר היסודי, בחטיבת הביניים, בתיכון ואפילו באוניברסיטה, אנגלית הוא ללא ספק אחד המקצועות החשובים ביותר לכל מי שמבקש לבנות

קרא עוד »