פרקטים לבתים

פרקטים לבתים

אצלנו בחנות תוכלו למצוא מגוון פרקטים לבתים שלכם, פרקטים בכל הצבעים ובכל הגדלים לפי סוגים שונים.
פרקטים לבתים צריכים להתאים לקו העיצובי של כלל הבית , נכון שכולם אוהבים פרקט ואת המראה החמים והנעים שלו ותחושת הרוגע שהוא משרה וזה חיובי מאוד.
אבל פרקטים לבתים הם בעלי מנעד רחב מאוד של צורות וגדלים וטקסטורות ועיצובים לכן כדאי ללכת עם הרגליים להגיע לחנות שלנו המתמחה בפרקטים לבתים ולהתרשם מהדוגמאות האפשריות.
על בסיס מראה עינים שלכם ולעיתים ניתן לבוא גם עם מעצב ולבחור את הפרקט המתאים ביותר עבורכם ועבור הבית שלכם וכמובן עבור הקו העיצובי הכללי של הבית שלכם!

הסבר כללי על השיש בשוק הישראלי

לקוחות רבים מתענינים בקניית שיש לשימושים שונים בתוך הבית להם אך מתקשים בהבנת דבר בסיסי בתחום הזה שנקרא "תחום השיש בישראל".
תחום השיש מתחלק לשתי קטגוריות הראשונה היא שיש טבעי שהוא בעצם חומר ומשאב טבע כמו גרניט , והשני הוא שיש סינטתי שהוא בעצם ייצור של לוחות שיש לפי הזמנה מגריסת אבן שיש שהיא גם כן גרניט אם כן מה ההבדל?
הבדל בין שיש טבעי גרניט (לדוגמא) לבית שיש סינטתי הוא ששיש טבעי הוא לוחות אבן שנחצבו כגרניט והם יקרות יותר משמעותית בשל סיבות שונות והשיש הסינטתי הוא בעצם גריסת אותו חומר טבעי לפירורים הרכבתו עם דבקים שונים ויצרה מהחומר הזה של לוחות שיש.
היתרון המרכזי של הלוחות הסינטתיים הוא היכולת לשלוט במאפייני החומר כמו צפיפות החומר וכמובן צבעים וטקסטורות.

צבעים של שיש אבן קיסר

השיש הסינטתי המוכר ביותר כיום הוא אבן קיסר, ולקוחות רבים שואלים מה הם הצבעים של שיש אבן קיסר והתשובה היא "הכל" היות ואבן קיסר היא אבן סינטתית אז המפעל יכול לשלוט בצבע השיש כחומר ביד היוצר כמובן שיש מנעד של צבעים של שיש אבן קיסר אבל באופן כללי טווח הצבעים הזה הוא רחב מאוד.
אלו הם אחת היתרונות של אבן סינטתית , מנעד הצבעים שלש שיש אבן קיסר שניתן לשלוט בהם לפי הרכב החומר בלוחות שאנחנו מעונינים להזמין.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
פרוטסטנטיות

הסיפור השלישי והרביעי הם במובנים מסויימים העתק של הראשון והשני, וזה דבר נוסף המאפיין קבצי נובלות – מאפיין של מעגליות וחזרתיות – חזרה על אותם

קרא עוד »