ניקיון משרדים: כך תעשו זאת נכון

צריכים שירותי ניקיון למשרד? הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר למה כדאי להזמין חברת ניקיון למשרד, מה כולל ניקיון כזה וגם, איך מתכננים נכון את התהליך? כל התשובות.

למה כדאי להזמין חברת ניקיון?

נפתח בשורה התחתונה – משרד נקי הוא משרד שהופך את העובדים שלו ליעילים הרבה יותר, כזה שגורם להם לרצות להישאר בו יותר שעות מהרגיל. כך שבניגוד לניקיון בית, כאן החשיבות היא רבה יותר.

אז אם יש לכם משרד עורכי דין בגודל חדר אחר ואתם נמצאים בו לבדו, סביר להניח שלא תצטרכו להזמין חברת ניקיון. אך במידה ומדובר במשרד גדול יותר, אתם פשוט לא תצליחו להתמודד עם המטלה הזו.

עבור משרד קטן תוכלו להסתפק בניקיון שוטף אחת לשבוע ולמשך כשעתיים עבודה, זה יספיק לכם וייתן לכם את המענה ההולם. במידה ומדובר במשרד 100 מטר רבוע שתנועת העובדים בו גדולה, זה כבר סיפור אחר.

במצב כזה, סביר להניח שתצטרכו לשכור את שירותיו של צוות ניקיון שנמצא כל הזמן במשרד ומדלג בין אזור לאזור בהתאם לסדר היום של העובדים.

ניקיון משרד – מה הוא כולל?

באופן כללי התשובה לשאלה הזו תלויה מאד במבנה המשרד והגודל שלו. בכל אופן, ניקיון משרד סטנדרטי כולל בדרך כלל ניקוי שולחנות, ריקון פחים, ניקוי המטבחון וחדר האוכל וכן ניקיון שוטף של רצפת המשרד.

במידה ומדובר במשרד גדול יותר, סביר להניח שצוות הניקיון יצטרך להתמודד עם עבודות יותר מורכבות כמו ניקוי חלונות ותריסים מבפנים, ניקיון שוטף של חדר הישיבות, חדר הקבלה ועוד.

בכל אופן, לפני שאתם סוגרים עם חברת ניקיון משרדים, מומלץ לדרוש מנציגיה להגיע אליכם לביקור מקדים על מנת להכיר את המשרד לבחון מקרוב את הצרכים ושקף לכם מראש מה עלול לגרום למחיר של העסקה לקפוץ.

דרשו שכל הסעיפים והפרטים יהיו רשומים על חוזה העבודה בניכם, על מנת להימנע מהפתעות לא נעימות המשך. זכרו, מה שלא רשום לא נחשב ומה שרשום חקוק באבן, דאגו לכך מראש.

ניקיון משרד – כך תתכננו זאת נכון

בסופו של דבר המטרה המרכזית שלכם כמעסיקים היא ששגרת היום של העובדים שלכם תיפגע כמה שיותר. אז כן, על צוות הניקיון או המנקה ללמוד את דפוסי העבודה של העובדים שלכם במשרד ובהתאם לכך לתכנן נכון את הניקיון.

לדוגמא, את חדר האוכל מומלץ לנקות בשעות הבוקר, כשהוא ריק לגמרי מעובדים. לעומת זאת, את המטבחון מומלץ לנקות אחרי השעה 10:00, לאחר שעות הלחץ שבהן העובדים נוהגים להכין את הקפה של הבוקר.

חשוב לציין – אלה דברים שלוקחים זמן ויתכן מאד שבהתחלה יהיו חריקות, אך ככל שהזמן יחלוף וצוות הניקיון ילמד את דגרת היום שלכם במשרד, כך עבודת הניקיון תהיה מהירה, מועילה ותפגע פחות בתפוקת העובדים במשרד.פנו עוד היום לאפריל ניקיון משרדים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
משמעות הדיאלוג

הוא עובר לדבר על אדם ששהה בביתו לאחר שהיה 12 שנים בעולם החדש וסיפר לו עליו. בעניין זה הוא מכניס סטייה נוספת. ניתן לראות בכך

קרא עוד »
פרקט פולימרי איכותי

פרקט פולימרי איכותי במילים אלו ננסה להסביר מהו פרקט פולימרי איכותי. אז קודם כל פרקט פולימרי איכותי הוא פרקט המיוצר מחומר פולימרי הוא בכלל אינו

קרא עוד »
מורה פרטי לאנגלית בנתיבות

בין כלל המקצועות שאנו למדים בבית הספר היסודי, בחטיבת הביניים, בתיכון ואפילו באוניברסיטה, אנגלית הוא ללא ספק אחד המקצועות החשובים ביותר לכל מי שמבקש לבנות

קרא עוד »