מורה פרטי במורה פרטי לאנגלית

האם אתם באמת זקוקים למורה פרטי? ובכן, אם אתם מחפשים מורה פרטי, זה אומר שאתם נתקלים בקשיים מסוימים בלימודים בכלל ולרוב במקצוע אחת או מספר מקצועות ספציפיים, ואם זהו אכן המצב, אז התשובה היא כן – אתם באמת זקוקים למורה פרטי. למה דווקא מורה פרטי? איך בוחרים מורה פרטי? כמה זמן אורך תהליך לימודי עם מורה פרטי עד להשגת השיפור המיוחל? כמה עולה מורה פרטי במורה פרטי לאנגלית באופן ספציפי והאם מדובר במחיר גבוה יותר מאשר באזורים אחרים בארץ? איך תדעו שהמורה שבחרתם אכן מספק לכם את הערך הנדרש? על שאלות אלו ועוד נענה לכם ממש כאן בשורות הבאות.

מורה פרטי במורה פרטי לאנגלית

למה אתם לא מצליחים בלימודים או במקצוע ספציפי?

חוסר הצלחה בלימודים יכול להיות תוצאה של הרבה גורמים, שרובם לא תלויים בכם. איכות ההוראה של המורה, מידת הרצינות שלו, המידה בה הוא מנסה לענות על שאלות בצורה אפקטיבית, הצורה בה הוא מסביר את החומר, מספר התלמידים בכיתה, היכולת שלכם להתקדם עם החומר על פי הקצב שלכם וכן הלאה. יחד עם זאת, בסופו של דבר, הצלחה או אי הצלחה בלימודים היא תמיד בחירה שלנו ולצד כל אותם גורמים שאינם תלויים בנו, ישנו גורם אחד שדווקא כן תלוי בנו – ההחלטה שלנו לעשות את כל מה שנדרש בכדי להצליח בלימודים.

חוסר הצלחה במקצוע מסוים יכול להתחיל מדבר קטן שלא הבנו, ומשם חוסר ההבנה הזה מתחיל להתגלגל הלאה אל השיעורים הבאים כשאנחנו בעצם יוצרים פער הולך וגדל בין מידת ההבנה שלנו ובין החומר הנלמד. במצב זה אנחנו נוטים לאבד תקווה ולאבד עניין במקצוע, מה שגורם לנו לזנוח כל ניסיון לעשות מאמץ בכדי להשתפר. אבל בסופו של דבר, כשבוחנים את הדברים, המדובר בפערי ידע מסוימים שעלינו להשלים בכדי לחזור אל דרך המלך ומשם נוכל להמשיך לצעוד לבד אל עבר ההצלחה. מורה פרטי במורה פרטי לאנגלית, או לצורך העניין בכל מקום אחר, הוא איש המקצוע שאמור לסייע לכם להשלים את הפערים הללו. בכל מקרה, מה שאתם רוצים לזכור הוא, שהסיבה שבגינה אתם לא ממש מצליחים בלימודים בכלל או במקצוע מסוים, היא לא בגלל שאתם לא יכולים, אלא בגלל שאין לכם את הכלים לעשות זאת, ואת הכלים האלה יוכל לספק לכם מורה פרטי מקצועי.

איך בוחרים מורה פרטי?

בחירת מורה פרטי יכולה להיראות לנו כמו משימה מעט מורכבת, שלא לומר מפחידה. כשאנחנו יודעים שגם כך אנחנו "סובלים" מ"בעיות" בלימודים, אנחנו נדרשים גם כעת לבחור את האיש שיציל עבורנו את היום. אז בכדי לבחור מורה פרטי במורה פרטי לאנגלית ולמעשה בכל מקום אחר ובכל מקצוע שהוא, מה שאתם רוצים לעשות הוא לנסות ולקבל כמה שיותר המלצות על שם ספציפי של מורה פרטי בתחום המקצועי הספציפי שבו נדרשת לכם העזרה. את ההמלצות האלה אתם רוצים לקבל לא מאנשים שמכירים מורה פרטי, אלא מאנשים שעברו תהליך עם מורה פרטי ויכולים להעיד על ההשפעה של התהליך על ההישגים שלהם. כאמור, מומלץ להשיג כמה שיותר המלצות על מורה ספציפי, אבל אם כל מה שהשגתם זאת המלצה אחת חמה, זה גם מקום טוב להתחיל בו וצריך לזכור, שמורה פרטי זאת לא חתונה קתולית ואם אחרי שיעור אחד תבינו שזה לא זה עבורכם, תמיד תוכלו לשנות כיוון.

חוות דעת מקצועית שאתם מקבלים ממורה, מרצה, מנהל או כל איש מקצוע אחר בתחום החינוך, גם היא יכולה לסייע לכם, אבל רק כתמיכה בהמלצה שקיבלתם מאדם שעבר את זה עם מורה פרטי בעבר. הדרך הטובה ביותר לבחור מורה פרטי במורה פרטי לאנגלית ובכל מקום אחר היא המלצות מבעל ניסיון וכל חוות דעת מקצועית נוספת יכולה לסייע לכם אבל כתמיכה בלבד.

כמה זה עולה?

עלות של שיעור פרטי יכולה להגיע עד כדי 250 שקלים לשעה, אבל היא יכולה גם להתחיל ב-50 ש"ח לשעה. בדרך כלל, שיעורים פרטיים לתלמידי יסודי יעלו זול יותר מאשר שיעורים פרטיים לתלמידי תיכון ולסטודנטים באוניברסיטה. כמו כן, עלות השיעור תלויה בזהותו של המורה עצמו. תוכלו לבחור מורה פרטי שהוא בעצם תלמיד תיכון או סטודנט באוניברסיטה, ותוכלו לבחור במורה פרטי מקצועי בעל תעודת הוראה. כל אחד מהם יגבה מכם מחיר אחר לחלוטין, אם כי זה כלל לא אומר על מידת ההצלחה שתוכלו להשיג עם כל אחד. מן הסתם, הדעת אומרת שתמיד כדאי ללכת עם איש המקצוע, אבל פעמים רבות, במיוחד כשמדובר בלימוד והוראה, ניתן להשיג תוצאות מדהימות גם כשלא עובדים "לפי הספר" וגם כשבוחרים בסטודנט צעיר עם המון מוטיבציה, שיעשה מעל ומעבר כדי להוכיח את עצמו ולהראות לכם שאתם מסוגלים ליותר.

ככלל, כמו שאמרנו קודם לכן, חשוב לזכור שכשאתם בוחרים מורה פרטי במורה פרטי לאנגלית, אתם לא מתחתנים איתו ותמיד תוכלו להפסיק את התהליך ולנסות לאתר מורה שמתאים לכם יותר. מורה מתאים יותר הוא מורה שא' יודע להעביר לכם את הידע המקצועי הנדרש בצורה אפקטיבית יותר, אבל גם ב' מורה שיש לכם כימיה איתו, מורה שאתם מרגישים נינוחים איתו ויכולים להביא את עצמכם אל המקסימום מבלי להתעסק בעניינים שוליים שרק מסיטים אתכם מהעיקר. לא משנה מהי הסיבה, אם אתם לא מרגישים שזה הולך לכיוון הנכון, כדאי בהחלט להפסיק את התהליך ולנסות מורה פרטי אחר. מורה פרטי הוא לעיתים ההזדמנות האחרונה שלכם לחזור אל התלם ואת ההזדמנות הזאת אתם לא רוצים להפסיד משום סיבה ובגלל אף אחד. לבסוף רק נציין, שהעלות של מורה פרטי במורה פרטי לאנגלית עשויה להיות גבוהה יותר מאשר העלות באזורים אחרים בארץ, פשוט מכיוון שמורה פרטי לאנגלית היא עיר שהכל יותר יקר בה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
שיעור מס' 8

היסטוריה – רקע לכתיבתו של אלתרמן השירה החילונית קיימת כ200-250 שנה (שירה עברית חילונית) . בתקופה זו קמה תנועת ההשכלה, לא דובר בה על א"י

קרא עוד »
מורה פרטי לאנגלית בטבריה

בין כלל המקצועות שאנו למדים בבית הספר היסודי, בחטיבת הביניים, בתיכון ואפילו באוניברסיטה, אנגלית הוא ללא ספק אחד המקצועות החשובים ביותר לכל מי שמבקש לבנות

קרא עוד »
סוגי שיש בשוק הישראלי

סוגי שיש בשוק הישראלי בשוק הישראלי קימים סוגים שונים של אבני שיש וכידוע לרבים סוגי השיש מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות והם אבן שיש ממחצב טבעי

קרא עוד »