מבנה סוכך המרקיזה

מבנה סוכך המרקיזה

סוכך המרקיז הוא סוכך פופולרי מאוד בקרב הקהל הישראלי סוכך המרקיזה הוא סוכך תליה בדרך כלל עושים שימוש במרקיזה למרפסות אך לא רק.
סוכך המרקיזה הוא סוכך הבנוי בדרך כלל מאלומניום אך ניתן למצוא אותו בשוק גם מסוגי מתכון שונות כמו מלמין מתכות אלו מאופינות בעמידות ובמשקל קל באופן יחסי לעומת ברזל לדוגמא.
סוכך המרקיזה בנוי מחלק המקובע אל קיר המבנה מעל האיזור אותו רוצים להצליל ומחלק נוסף הבנוי כמין מפרק ברקך על ידי שלבים פנמיים של מתכון ועליהן הצללה של חומר גמיש כמו בד או חומרים לפסטים אחרים.

מבנה זה מאפשר לבנות סוכך חזק מאוד ועמיד בפני רוחות ויחד עם זאת סוכך גמיש שניתן לכוונן בו את כמות ההצללה המתבקשת.
סוכך המרקיזה הוא סוכך מעולה ואהוב בקהל הישראלי ויש לו שימושים רבים והוא מהווה פתרון טוב למצבים רבים.
נוסף על כך סוכך המרקיזה יכול להוות חלק עיצובי בבית.

עיצוב וסגנון סוכך המרקיזה

סוכך המרקיזה לרוב נתפס בהקשר של פתרונות הצללה בשל היותו מותאם מאוד להיות סוכך שמש הנותן פתרון הצללה זמין וטוב למגוון רחב של סיטואציות את האמת היא שסוכך המרקיזה לא פחות מזה הוא גם סוכך שניתן לעצב אותו בסגנון מיוחד ובצבעים מותאמים לקו העיצובי של הבית.
סוכך המרקיזה בנוי בסגנון הנותן תחושה של סגנון רטרו היות והוא בנוי בשיטה שהיה נפוצה ורווח בשנות ה70 וה80 למדינה.

שימוש מרקיזה למרפסות

שימוש בסוכך מרקיזה למרפסות הוא אולי השימוש העיקרי והנפוץ ביותר קיום בשוק הישראלי לסוכך המרקיזה .
זאת משום סיבה אחת ברורה מאוד ונראת לעין והוא הנפח שהסוכך הזה יכול להכיל בתוכו.
המרקיזה למרפסות הוא מושלם בשל החלק המקובע שלו שמאפשר הצללה על פני שטח מסויים ולא רק לחסום את המש ונוסף על כך רוב מרפסות השמש לנו כיום הן ברוחב כמה מטרים ספורים מה שהופך את השימוש במרקיזה למרפסות כמתבקש.
סוכך המרקיזה הוא גם זול באופן יחסי לעומת מקבליו בשוק ולכן השילוב של ההתאמה של מרקיזה למרפסות ובנוסף מחירו השווה לכל כיס מייצר סוכך מושלם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
מורה פרטי לאנגלית בבית שאן

בין כלל המקצועות שאנו למדים בבית הספר היסודי, בחטיבת הביניים, בתיכון ואפילו באוניברסיטה, אנגלית הוא ללא ספק אחד המקצועות החשובים ביותר לכל מי שמבקש לבנות

קרא עוד »