הדברה לבתים

הדברה לבתים

ביצוע הדברה לבתים היא משימה הדורשת ביצוע איכותי הדברה לא נכונה על ידי גורם אינו מקצועי מספיק ו או אינו מוסמך יכולה ליצור בעיות משמעותיות ופעמים רבות לא להשיג את מטרתה שהיא הדברת המזיק.
הדברת בתים בטח כאשר מדובר בבית מגורים בטח כאשר מדובר בבניין קומות (שם לא ניתן לפנות את כל המבנה) זהו אירוע המצריך הבנה של המקרה ושל המזיק ותינת פיתרון מדוייק ומותאם תוך עבודה עם שיתוף פעולה יחד עם בני הבית.
הדברת בתים תבוצע בשלושה שלבים
הראשון הוא זיהוי ואבחון המזיק השני הוא תדרוך לבני הבית כיצד ניתן לטפל ולהכין את הבית להדברה כמו ניקוי וכיבוס מצעים וכולי והשליש הוא החלק של ההדברה הכימית

הדברת חרקים מכל הסוגים

אנחנו יודעים לבצע הדברת חרקים מכל הסוגים – פשפש המיטה, נמלים, עכבישים, תיקנים ועוד..
לצערנו ישנם מדבירים המכירים ריסוס אחד או שניים ויודעים לעבוד איתו ומבצעים באותו הריסוס הדברות שונות כך לא מבצעים הדברת חרקים מכל הסוגים כך ניתן להדביר רק סוג מסויים של חרקים שהרי אותו הריסוס לא רלוונטי גם לנמלים וגם לזבובים.
לכן אם זיהית שמדובר במזיק כלשהו תוכל ליצור איתנו קשר ונדע לתת עבורך את הייעוץ הנכון.
זכור הדברת חרקים מכל הסוגים היא עבודה למקצוענים רק כך נוכל לקבל בטיחות ויעילות בהדברה.

ריסוס יתושים

בתחום ההדברות קימים שני סוגי הדברות מרכזיות הראשון הוא הדברת חרקים קרקעיים כמו פשפשים תיקנים ונמלים והשני הוא הדברת מעופפים כמו ריסוס יתושים וריסוס זבובים וכולי.
מפגע של יתושים זהו בהחלט פגיעה לא נעימה כלל וכלל וריסוס יתושים זהו דבר לא קל היות והיתושים הם חרקים מעופפים התעופה שלהם מקנה להם יכולת בריחה והחמקות מהרעלן בריסוס יתושים ולכן הריסוס קשה יותר.
על כן כאשר מעוניינים לבצע ריסוס יתושים יש לנסות לזהות את המוקדים בהם הם נחים ומסתתרים במהלך היום ולרסס ריסוס מקומי ונקודתי שם ובנוסף לכך ריסוס יתושים כללי בחלל איזור ההדברה.
פעמים רבות ניתן לראות בעיקר במשקים חקלאיים ריסוס מחרקים עופפים על ידי טרקטורים ומרססת המוציאה ענן אדים גדול- כך מתבצעת הדברה באיזורים רחבים ופתוחים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
מורה פרטי לאנגלית במיתר

בין כלל המקצועות שאנו למדים בבית הספר היסודי, בחטיבת הביניים, בתיכון ואפילו באוניברסיטה, אנגלית הוא ללא ספק אחד המקצועות החשובים ביותר לכל מי שמבקש לבנות

קרא עוד »
מורה פרטי לפיזיקה במיתר

אם יש מקצוע אחד שמעטים התלמידים שמעידים על עצמם שהם אוהבים אותו, הרי שזהו מקצוע הפיזיקה. ככלל, פיזיקה הוא מקצוע מעניין אותו, מאתגר מאוד וכזה

קרא עוד »